Reeglid Puhkemajas

Puhkemajades lähtutakse kodukorra ja ohutusreeglitest:

Paatsalu Rannamajade meeskonnal on rõõm öelda teile tere tulemast

Paatsalu rannamajad on mõeldud privaatseks puhkuseks peredele või väiksematele seltskondadele. Sobilik lõõgastavaks ärikohtumiseks. Puhkemajad ei sobi rohkearvuliste päevakülalistega pidude või koosviibimiste pidamiseks

Paatsalu Rannamaja hoonetes ja territooriumil iga külaline järgib Eesti Vabariigi seadusandlust, head käitumistava, politsei ja/või Paatsalu Rannamajade esindaja seaduslikke nõudmisi ja –korraldusi.

Selleks, et meie vastastikune koostöö oleks ladus ning kõigile osapooltele üheselt arusaadav, on välja töötatud Paatsalu Rannamajade kodukord, mis tagab ühelt poolt klientide ohutuse ning teisalt selle, et ..

Kodukord on kohustuslikuks täitmiseks kõikidele külalistele

Päringu saatmine (kodulehe vorm),e-meilie
Vastame teie päringule esimesel võimalusel ,et leppida kokku ja kinnitada teie ööbimise üksiasjad.
Puhkemajade mahutavus
Olete teretulnud, kui teie seltskond on maksimaalselt ühe puhkemaja kohta lubatud arv inimesi Meil ei ole võimalik magada madratsil põrandal, telkida metsa all või autos
Puhkemaja üleandmisest keeldumise õigus
Meil on õigus keelduda puhkemaja üleandmisest, kui saabuvaid külalisi on rohkem kui puhkemaja mahutavus ning broneerides kokku lepitud. Teostatud ettemakseid sel juhul ei tagastata
Maksmine
Arvega 100% tasutud enne saabumist või kohapeal sularahas
Broneerimine
Puhkemajal on õigus taodelda ettemaksu . Majutuse kinnitamiseks saadetakse külastajale ettemaksu arve.
Tühistamine / Ettemakse tagastatakse tingimustel:
Hiljemalt 14 päeva enne saabumistähtaega 100%
Hiljemalt 13 -8 päeva enne saabumistähtaega 50%
Alates 7 ja vähem päeva enne saabumistähtaega ei tagastata
Lapsed ja lisavoodid
Igas puhkemajas on ruumi 2-le lisa ( või lapse) voodile. Lisavoodi lisatasu eest. Üks alla 6-aastane laps ööbib lisa voodit kasutades tasuta . Paatsalu Rannamajade klientide külastamine on võimalik 09.00 – 20.00, muul ajal peab külastaja maksma tasu lisavoodi eest.
Lemmikloomad
Lemmikloomad ei ole lubatud . Võimalik  kokkuleppida eelnevalt broneerides ,sõltub lemmikloomast  jmt tasu eest
Autoga saabumine
Paatsalu Rannamajad asuvad turvalises kogukonna piirkonnas. Saabudes märkate teel kogukonna tõkkepuud, selle saab avada telefoniga . Külastajad pargivad autod puhkemaja parkimisplatsile.
Sisseregistreerimine
alates kell 15:00, varasem saabumine võimaluse olemasolul ja erikokkuleppel registreerimiseks on vajalik isikut tõendava dokumendi olemasolu, millest on õigus teha koopia. Majutatav isik täidab registreerimiskaardi ,lisades andmed kõigi kaaslaste kohta
Väljaregistreerimine
hiljemalt kell 12:00, hilisem lahkumine võimalusel ja erikokkuleppel Väljaregistreerimisel tuleb tagastada Puhkemaja võti ning tasuda kõikide kasutatud lisateenuste eest. Helistada esindajale või saata sõnum.
Puhkemajas viibimine
Külastajal tuleb käituda heade tavade kohaselt. Kustuta ruumist lahkudes elektrivalgus, lülita välja soojapuhur. Ära hoia küttepuid, tulehakatist ja muid süttivaid asju küttekehade lähedal. Sulge enne puhkemajast lahkumist korralikult aknad ja uksed. Puhkemaja vara suhtes tuleb käituda heaperemehelikult. Kui juhtus midagi katki minema siis kokkulepel Paatsalu Rannamajade esindajaga on võimalik eseme asendamine või kokkuleppelise hüvitise tasumine.
Vaikus ja rahu
Et tagada kõigile külastajatele puhkemaja lähi ümbruses vaikus ja rahu, kohustuvad külalised mitte olema naabreid häiriva kõva müra põhjustajad. Ei ole hea tava kõva häälega rääkida, karjuda ja kiljuda. Viisakas ei ole mängida muusikat või kuulata raadiot õues-terrassil väga valjult. Lubatud on mängida muusikat puhkemajas sees.
Puhkemaja koristamine
Kui puhkemajas midagi puudub palume küsida. Külaline kannab hoolt puhkemaja korrashoiu ja puhtuse kogu tema seal viibimise aja. Kui külastusaeg on pikem kui 1 nädal, siis kokkuleppel Külalisega vahetab Puhkemaja voodilinad ja käterätikud vähemalt 1x nädalas. Külaline jätab endast lahkudes maha hoolitsetud puhkemaja – koristatud lauad, pestud nõud. Sorteerime prügi – orgaaniline, põlev ja mittepõlev ning tagastatav taara.
Puhkemajade ümbruse looduses liikumine
Ilutulestiku kasutamine
Igaüheõiguste all mõeldakse looduses vabalt liikumise õigust kõikide maaomanike maadel viisil, mis ei too endaga kaasa paha ega segadust Kasuta matka- ja teeradu, et maastikku asjata mitte kulutada . Korista enda järelt prügi. Kõik, mille jõuad metsa viia, jõuad sealt ka välja tuua. Ära suitseta metsas, vaid ainult ettevalmistatud ja tähistatud lõkkekohal. Ilutulestikku või muud pürotehnikat kasutamisest tuleb eelnevalt Paatsalu Rannamajade esindajatega ühendust võtta.
Tuleoht
Lõke tegemine
Grillimine
Küünalde kasutamine
Suitsetamine
Pea meeles, et lõket teha tohib vaid selleks ettevalmistatud ja tähistatud kohas. Ka seal tule tegemisel tuleb arvestada tuule tugevusega. Hoia lõke korralikult põlev, ent samas võimalikult väike.Ole tähelepanelik ja ära jäta lõket valveta. Lahkudes kustuta lõke korralikult.
Grillida võib puhkemaja esisel kivisillutisega platsil või muruga kaetud platsil kasutades grillsütt mitte küttepuid tehes elavat tuld. Grillimine puitterrassil ja kõva tuulega võib viia õnnetuseni.
Põlevaid küünlaid ja õlilamp ära jäta põlema ilma järelvalveta nii tuppa kui õue. Kontrolli alati kas küünaldel on tulekindel alus ka teeküünlad ja õueküünlad vajavad kuumakindlat alust. 
Suitsetamine lubatud väljas selleks ettenähtud tuhatoosiga varustatud kohtades.
Uppumisoht
Vanemad ei tohi jätta väikesi lapsi omapäi ja järelvalveta vee äärde või paadisillale mängima, sest vettekukkumisoht on väga reaalne. Ka täiskasvanud inimesed peavad olema vee ääres ettevaatlikud ning vältima õnnetuid kukkumisi ning vettehüppamisi neile tundmatus kohas.Veeõnnetuste tagajärjed võivad olla kõigile väga traagilised!

Paatsalu rannamajad ei vastuta ohutusreeglite rikkumise tõttu juhtunud õnnetuste eest

Oleme tänulikud kui meie külastajad käituvad territooriumil heaperemehelikult!

 

Scroll to Top